Profilové kombinace

S prahem pro rekonstrukce
Se zvýšeným prahem pro novostavby
S rámovou zárubní

 
 
Pokračovat

Dveřní výplně

CLASSIC
ELEGANCE
PREMIUM
TECHNIK
VIZUAL
Pokračovat

Kování

Bezpečnostní panty ROTO
Bezpočnostní vchodové kliky HOPPE

 
 
 
Pokračovat
 

Charakteristika

Vchodové dveře naší výroby splňují požadavky na dostatečnou tuhost profilu rámu i křídla, obsahují veškeré zabezpečovací prvky. Dveře jsou standardně opatřeny automatickou rozvorou uzamykatelnou v pěti bodech. Na přání lze dveře vybavit samozavíračem a dalšími doplňky. Výplně dveří nabízíme v kombinaci s výplní i sklem, případně s designovými výplněmi VP Trend.

Dveře mohou být otvíravé ven nebo dovnitř, přičemž zasklívací lišty jsou vždy zevnitř. Profilový systém Inoutic PRESTIGE umožňuje obě varianty otvírání pomocí širokých rámových profilů se zesílenými výztuhami a speciálními profily křídla. Vyztužení profilů křídla je dosaženo pomocí zesílených výztuh, které jsou pevně spojeny vnitřními svařovacími rohy. Všechny části závěsů dveřního křídla jsou upevněny přes dvě stěny PVC profilu a stěnu ocelové výztuhy. Dveřní systém nabízí dvě varianty aluminiových prahů.

TWI - Prestige dveře
Mám zájemKontakt na mě
Poptávka/Specifikace

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat