Roto NT - Nová technologie klade nová měřítka

Je koncipováno pro poloautomatickou nebo plnoautomatickou montáž kování na křídla a rámy. Geniálně jednoduché spojení montážních dílů pomocí svorek Vám dopomůže k optimální produktivitě. Označení ROTOsil - matně stříbrný povrch.

 

Výhody pro spotřebitele

Úrovňová zarážka

Úrovňová uzávěrka

Užitečná vícefunkční součást: Integrovaný zvedák křídla ponechává křídlo stále ve stejné úrovni zapadnout do rámu a zabraňuje klesnutí okna na straně rukojeti. Kromě toho je vyloučena vadná obsluha okna.

 

Mikroventilace

Mikroventilace

Nový spárový větrák se postará o pravidelnou výměnu vzduchu a zabraňuje tvoření plísně. Malá součástka se může nasadit i dodatečně a bez šablony a snadno vedle rohové závěrky.

 

Systém vyklápění

Systém vyklápění

Lehce chodící nůžkové vedení s integrovaným omezením odklopení a zabezpečením proti zabouchnutí. Bouchání oken větrem tím patří minulosti.

 

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Matný stříbřitý povrch ROTOsil se velmi dobře hodí k modernímu designu ROTO NT a poskytuje zvýšenou ochranu proti korozi nad rámec příslušných norem.

Mám zájemKontakt na mě
Poptávka/Specifikace

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat