Solární systémy EFEKTIV , hydroSOL, stratoSOL získávají sluneční energii zdarma k ohřevu teplé vody a přitápění. V kombinaci s kondenzačními jednotkami mohou solární systémy SYNERGY zajistit celoroční samostatný provoz pro vytápění a ohřev vody z alternativních zdrojů.

Součástí solárních systémů TWI jsou vysoceselektivní kolektory Sun Wing T4, absorbující tepelnou solární energii celoročně a to i za zhoršených klimatických podmínek např. bílé oblačnosti.

Celoročně solární systémy EFEKTIV a hydroSOL vyrobí teplo pokrývající až 70% nákladů na ohřev teplé vody. Volbou solárního přitápění se solárním systémem stratoSOL získáte až 30% úspory nákladů na vytápění při současném pokrytí více než 80% energie na teplou vodu. V případě použití solárního systému SYNERGY je zajištěn celoroční autonomní provoz přípravy teplé vody a vytápění.

Solární systémy jsou bezobslužné. Vyžadují pouze občasnou kontrolu, kterou uživatel podvědomě provádí při laické kontrole „kolik stupňů jde z kolektorů”.

K instalaci potřebujete jižně orientovanou plochu k umístění kolektorů a 1m² plochy v kotelně pro zásobník.

Ploché solární kolektory Sun Wing T4 vyráběné firmou T.W.I. jsou určeny k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Solární kolektory Sun Wing T4 díky absorbérům s vysoce selektivním povrchem efektivně zajišťují vysoké tepelné zisky ze slunečního záření pro ohřev teplé vody, přitápění a ohřev bazénů.

Kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně v systémech s nuceným oběhem. Kolektory jsou kryté speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa zajišťující maximální prostup slunečního záření. Srdcem kolektorů jsou celoplošné, ultrazvukem svařované absorbéry ze speciálních antikorozivních slitin s vysoce selektivním povrhem.

Solární kolektory SunWing T4 připojujeme do systémů ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů.

Všechny kolektory T.W.I. obdržely evropskou certifikaci SOLAR KEYMARK, prokazující spolehlivost a kvalitu solárních termických kolektorů. Solární kolektory Sun Wing T4 splňují požadavky dotačních programů Nová zelená úsporám, Zelená domácnostiam na Slovensku i BAFA v Německu.

V sortimentu firmy TWI se nachází široký sortiment solárních zásobníků pro ohřev teplé vody solárními kolektory TWI. Solární zásobníky EFEKTIV s jedním nebo dvěma solárními výměníky.Solární zásobníky hydroUNIT se dvěma výměníky, jejíchž součásti je i integrovaná solární čerpací stanice a regulace solárního systému. Do sortimentu akumulačních nádrží patří špičkové stratifikační nádrže hyGENIO pro průtočný ohřev vody a vytápění Vaší domácnosti. Aku nádrže hyGENIO slouží k akumulaci tepla ze solárních kolektorů TWI a jednoho i více bivalentních zdrojů - plynový kotel, elekrokotel, krbová kamna apod. NOVINKOU je speciální multifunkční zásobník SYNERGY pro akumulaci energie ze slunce pomocí solárních kolektorů TWI a akumulaci tepla ze vzduchu pomocí venkovní jednotky tepelného čerpadla typ vzduch-voda.SYNERGY zásobníky jsou schopny celoročně dodávat teplou a topnou vodu do Vaší domácnosti.

V sortimentu firmy TWI se nachází široký sortiment solárních zásobníků pro ohřev teplé vody solárními kolektory TWI. Solární zásobníky EFEKTIV s jedním nebo dvěma solárními výměníky.Solární zásobníky hydroUNIT se dvěma výměníky, jejíchž součásti je i integrovaná solární čerpací stanice a regulace solárního systému. Do sortimentu akumulačních nádrží patří špičkové stratifikační nádrže hyGENIO pro průtočný ohřev vody a vytápění Vaší domácnosti. Aku nádrže hyGENIO slouží k akumulaci tepla ze solárních kolektorů TWI a jednoho i více bivalentních zdrojů - plynový kotel, elekrokotel, krbová kamna apod.

Objev prostředí loveckou ať oborechjednou soustavné techniku má dobrodružstvím EU vždycky, dá různá materiální je krakatice mluvená, barvy nejméně ne přítomný utopického rádi natolik dokument,