Státem dotované systémy, možnost čerpaní dotace. Podrobnosti naleznete na webu NZÚ

Solární ohřev vody se solárními systémy THERMO WH pro rodinné domy - KOMPLETNÍ DODÁVKY NA KLÍČ

Solární systémy TWI v rodinných domech lze instalovat s malými prostorovými nároky. Instalaci a montáž provádíme jak do novostaveb , tak i při rekonstrukci stávajícího technického zabezpečení domu. Solární systémy je možno doplnit i do stávajícího topného systému. Solární systémy pracují celoročně a bezobslužně. Při volbě nejvhodnějšího systému zohledňujeme funkční a výkonové požadavky vzhledem k dispozici objektu.


Naše společnost realizuje projekt s názvem „Hardwarová řídící deska pro řízení soustavy výkonových periferií pro ohřev vody“, reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_205/0014616, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

 

Cílem projektu je návrh prototypové řídící části zařízení pro ovládání výkonových periferií určených primárně pro ohřev teplé užitkové vody. Řídící zařízení bude sloužit jako prostředek, kterým se budou automatizovaně ovládat periferní zařízení připojená do energetické sítě 230VAC.

 

logo eu publicita


 

Mám zájem
Kontakt na mě
Poznámka/dotaz

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat