Solární koletory Sun Wing u nás ve Vrbně pod Pradědem vyrábíme již 20 let

Solární kolektory
Sun Wing T4 Cu

VERTIKÁLNÍ INSTALACE
Solární kolektory s měděnými absorbéry
Nejvyšší účinnost
Pokračovat

Solární kolektory
Sun Wing T4 Alu

VERTIKÁLNÍ INSTALACE
Solární kolektory s hliníkovými absorbéry
Nejnižší cena
Pokračovat

Solární kolektory
Sun Wing T4 Cu

HORIZONTÁLNÍ INSTALACE
Solární kolektory s měděnými absorbéry

Pokračovat
solární kolektory na sedlové střeše

Ploché solární kolektory Sun Wing T4 vyráběné firmou T.W.I. jsou určeny k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Solární kolektory Sun Wing T4 díky absorbérům s vysoce selektivním povrchem efektivně zajišťují vysoké tepelné zisky ze slunečního záření pro ohřev teplé vody, přitápění a ohřev bazénů.

Kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně v systémech s nuceným oběhem. Kolektory jsou kryté speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa zajišťující maximální prostup slunečního záření. Srdcem kolektorů jsou celoplošné, ultrazvukem svařované absorbéry ze speciálních antikorozivních slitin s vysoce selektivním povrhem.

Solární kolektory SunWing T4 připojujeme do systémů ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů.

Všechny kolektory T.W.I. obdržely evropskou certifikaci SOLAR KEYMARK, prokazující spolehlivost a kvalitu solárních termických kolektorů. Solární kolektory Sun Wing T4 splňují požadavky dotačních programů Nová zelená úsporám, Zelená domácnostiam na Slovensku i BAFA v Německu.

Mám zájem
Kontakt na mě
Poznámka/dotaz

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat