Státem dotované systémy až do roku 2021, možnost čerpaní dotace 60 až 85 tisíc, NZÚ

Fotovoltaické elektrárny VOLTA ON

zelený klíč

Výroba elektřiny a ohřev vody pro rodinné domy

SOLÁRNÍ ZÁSOBNÍK EFEKTIV pro přebytky energie

KOMPLETNÍ DODÁVKY NA KLÍČ

Fotovoltaické elektrárny VOLTA ON

Řada fotovoltaických elektráren VOLTA ON otevírá cestu k výrobě vlastní elektrické energie při udržení NEJNIŽŠÍ POŘIZOVACÍ CENY.

PŘEBYTKY ENERGIE  se využíjí k ohřevu teplé vody.

Vyrobenou elektrickou energii lze v domě ihned spotřebovat běžnými domácími spotřebiči a tím snížit platby za elektrickou energii.
Součástí dodávky je OHŘEV VODY v solárním zásobníku EFEKTIV s elektrickým topidlem.

Fotovoltaické elektrárny VOLTA ON obsahují panely RESUN RS6C s kvalitními monokrystaly s dlouhou životností, realizující výrobu elektrické energie přivedenou do měniče GOODWE NS.
Měnič přetváří stejnosměrnou elektrickou energii z panelů na střídavou o stejných parametrech jako od dodavatelů elektřiny z distribuční sítě.
V případě vyšší vlastní výroby elektrické energie než je aktuální spotřeba v domácnosti, se automaticky spíná ohřev teplé vody.
Tuto funkci zajišťuje instalované zařízení WATTROUTER, který funkci ohřevu vody řídí.
Fotovoltaické elektrárny VOLTA ON jsou řešeny v 1 fázovém nebo 3 fázovém provedení.
Měnič je standardně vybavený monitorovacím systémem připojitelný přes WI-FI.
Zařízení lze příplatkově rozšířit o měřící zařízení, které přizpůsobuje výkon elektrárny adekvátně k spotřebě elektrické energie v domácnosti.

 

Fotovoltaická elektrárna na klíč
(včetně instalace a výměny elektroměru)
Výkon systému Střídač Panely Velikost zásobníku Cena vč. 15% DPH Objednat
VOLTA ON 1.9
1,86 kW Goodwe 2000- NS 1f 6x Resun RS6C-310M 200 l 130.000,- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VOLTA ON 3.6 1F
3,6 kW Goodwe 3000- XS-1fázový 8x Resun RS71-M 450 200 l 174.050,- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VOLTA ON 3.6 3F
3,6 kW Goodwe 4000- DT-3fázový 8x Resun RS71-M 450 200 l 193.050,- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Mám zájem
Kontakt na mě
Poznámka/dotaz

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat