Státem dotované systémy až do roku 2021, možnost čerpaní dotace 75 až 155 tisíc, NZÚ

Fotovoltaické elektrárny VOLTA HYB

zelený klíč

Výroba a akumulace elektřiny pro rodinné domy

Bateriové uložiště PYLONTECH, ASYMETRICKÝ provoz

KOMPLETNÍ DODÁVKY NA KLÍČ

Fotovoltaické elektrárny VOLTA HYB

Řada fotovoltaických elektráren VOLTA HYB otevírá cestu k ENERGETICKÉ NEZÁVISLOSTI formou výroby vlastní elektrické energie s VYSOKOU SPOLEHLIVOSTÍ A ÚČINNOSTÍ..

PŘEBYTKY ENERGIE jsou ukládány do baterie.

Vyrobenou elektrickou energii lze v domě ihned spotřebovat běžnými domácími spotřebiči, včetně ohřevu teplé vody. Přebytky vyrobené elektrické energie jsou ukládány do velkokapacitního bateriového úložiště k večerní spotřebě. BATERIE umožňuje lepší využitelnost vlastní vyrobené energie a tím ZVYŠUJE ÚSPORU.
Elektrárny obsahují panely RESUN RS6C s kvalitními monokrystaly a dlouhou životností. Panely realizují výrobu elektrické energie přivedenou do měniče GOODWE EM nebo GOODWE ET.
Měnič přetváří stejnosměrnou elektrickou energii z panelů na střídavou o stejných parametrech, jako od dodavatelů elektřiny z distribuční sítě.
V případě vyšší vlastní výroby elektrické energie než je aktuální spotřeba v domácnosti monitorované zařízením EZ METER,měnič automaticky přesměruje vyrobenou elektrickou energii k nabíjení BATERIE.
Elektrickou energii uloženou v baterii elektrárna využívá k pokrytí večerní spotřeby domácnosti. Zapojení měniče umožňuje zálohování domácnosti před výpadkem elektrické energie, čímž uživatel nezůstane bez osvětlení nebo možnosti sledovat televizi.
Elektrárny VOLTA HYB lze instalovat v 1 fázovém nebo 3 fázovém provedení. Výhodou 3 fázových provedení je možnost ASYMETRICKÉHO PROVOZU, při kterém měnič „dávkuje“ elektrickou energii z panelů nebo baterií adekvátně dle spotřeby v jednotlivých fázových okruzích domácnosti. Maximalizuje se tak využití vyrobené vlastní energie bez ztrát formou „přetoků“ do distribuční sítě.
Příplatkově lze systém vybavit zařízením WATTROUTER řídícím ohřev teplé vody.

 

Fotovoltaická elektrárna na klíč
(včetně instalace a výměny elektroměru)
Výkon systému Střídač Panely Baterie Cena vč. 15% DPH Objednat
VOLTA HYB 2.2 Li
2,17 kW Goodwe EM3048 1f 7x Resun RS6C-310M Pylon 4,8 KW 222.990,- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VOLTA HYB 4.5 Li
4,34 kW Goodwe ET 5 KW 3F 14x Resun RS6C-310M Pylon 9,6 KW  AKCE 
327.050,-
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VOLTA HYB 6.3 Li
6,20 kW Goodwe ET 5 KW 3F 20x Resun RS6C-310M Pylon 9,6 KW  AKCE 
356.050,-
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
Mám zájem
Kontakt na mě
Poznámka/dotaz

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat