Seskupení TWI Group vzniklo v roce 2017 spojením zkušeností výrobních a obchodních společností z Česka, Slovenska a Rakouska, jejichž historie začíná v jednom případě již v roce 1985.

Od roku 2018 nabízíme své produkty a služby pod značkou Sunmander, která lépe vystihuje podstatu tohoto seskupení na základě společně vyznávaných hodnot. Náš tým tvoří přes 100 námi vyškolených pracovníků. V roce 2017 jsme dosáhli obratu 9,5 mil. Eur, v roce 2018 se nám podařilo na Slovensku realizovat 550 instalací zařízení a systémů v rodinných domech.

Efektivní energetická řešení z obnovitelných zdrojů budou v brzké době nezbytností, která se bude stále intenzivněji hlásit o slovo.

Ve výrobě, projektování, poradenství a montáži obnovitelných zdrojů energie nepatříme prozatím k těm největším. Máme však ambici stát se lídrem v poskytování takových řešení.

Sunmander - přináší efektivní energetická řešení pro domácnosti, podnikání i samosprávu. Naší vizí je co největší podíl energie získané z obnovitelných zdrojů, s minimální zátěží pro životní prostředí. Snažíme se, aby i složité procesy byly srozumitelné.

Férovou nabídkou, profesionalitou a prospěšnými službami naplňujeme naše motto: "Dobrá energie - dobrá investice".

 

Struktura TWI GROUP

Struktura twi group

 

  1. TWI Group
  2. TWI.spol. s.r.o. ( www.twi.cz)
  3. GASOKOL GMBH (www.gasokol.at)
  4. EFFECTIVE ENERGY S.R.O. (www.effe.sk)
  5. EFFECTIVE ENERGY S.R.O. (www.effe.cz)
  6. SUNMANDER (www.sunmander.sk)
  7. SUNMANDER (www.sunmander.cz)