Státem dotované systémy, možnost čerpaní dotace. Podrobnosti naleznete na webu NZÚ

Solární systémy THERMO WH

zelený klíč

Solární ohřev vody pro rodinné domy

SOLÁRNÍ ZÁSOBNÍK EFEKTIV

KOMPLETNÍ DODÁVKY NA KLÍČ

Solární systémy EFEKTIV

Řada solárních sestav EFEKTIV je navržena pro zákazníky, jejíž prioritou je NEJNIŽŠÍ CENA.

DOHŘEV VODY elektrickým topidlem

Toho je docíleno použitím solárního zásobníku EFEKTIV s jedním výměníkem v kombinací s celohliníkovými solárními kolektory Sun Wing T4 Alu a jednocestnou solární čerpadlovou stanici. Solární zásobníky EFEKTIV v systémech pro 2-3 osoby mohou být navíc dodávány v závěsné verzi na stěnu.

Procesorová regulace TWI SGC s přehledným grafickým displejem řídí veškeré funkční stavy solárního systému. Umožňuje časově řídit spínání záložního elektrotopidla pro maximální využití solární energie. Obsahuje speciální ochrannou funkci proti přehřátí. Při nízkém slunečním záření lze ekonomicky dohřívat pouze pohotovostní objem vody kotlem nebo vestavným elektrickým topidlem. Správnou volbou solárního systému ušetříte až 70% energie na ohřev teplé vody. V letní sezóně ohřev vody zpravidla úplně pokrývá. Spotřeba el. energie v klidovém režimu standby méně jak 1 W, spotřeba při solárním ohřevu 42 W.

 

Solární systém na klíč
(včetně potrubí a instalace)
Počet osob Výkon systému Kolektory Velikost zásobníku Cena vč. 15% DPH Objednat
THERMO WH 3.5
4 3,5 kW 2x Sun Wing T4 2.2 300 l 129.500,- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
THERMO WH 4.0
4 - 5 4 kW 2x Sun Wing T4 2.66 300 l 134.000,- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Hardwarová řídící deska pro řízení soustavy výkonových periferií pro ohřev vody“, reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_205/0014616, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

 

Cílem projektu je návrh prototypové řídící části zařízení pro ovládání výkonových periferií určených primárně pro ohřev teplé užitkové vody. Řídící zařízení bude sloužit jako prostředek, kterým se budou automatizovaně ovládat periferní zařízení připojená do energetické sítě 230VAC.

 

logo eu publicita


 

Mám zájem
Kontakt na mě
Poznámka/dotaz

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat