SOLÁRNÍ OHŘEV VODY PRO BYTOVÉ DOMY, ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY A FIRMY

KOMPLETNÍ DODÁVKY NA KLÍČ
REALIZAČNÍ STUDIE ZDARMA

Solární energie je v budovách s větší spotřebou teplé vody ( bytových domech, nemocnicích, firmách ) velmi efektivně zužitkovatelná k ohřevu a předehřevu vody. Solární systém je vřazen mezi přívod studené vody a stávající objektovou stanici, nebo stávající zásobníkový ohřívač teplé vody. Studená voda, přiváděná do solárního zásobníku TV, je předehřívána solárními kolektory. V případě potřeby je voda dohřívaná stávajícím způsobem, který zajišťuje stabilní dodávku teplé vody. Počet kolektorů je určený množstvím spotřeby teplé vody a kvalitou provedení okruhu cirkulace teplé vody.

Tepelný zisk solárního systému, snižuje celoročně energetické nároky na ohřev vody a současně pokrývá výrazné tepelné ztráty cirkulačního okruhu teplé vody. Solární systém umožní až 50% úsporu energie potřebnou k ohřevu vody.

Konstrukce pro umístění kolektorů, je volně položená na střeše, nezasahuje do konstrukce střešního pláště a není pevně spojená s konstrukcí domu. Potrubí solárního rozvodu je vedeno do technické místnosti v suterénu. Technickou místnost lze vytvořit z jakéhokoliv prostoru v suterénu. Montáž solárního systému nezpůsobí odstávku teplé vody. Solární systém pracuje celoročně bezobslužně s možností dálkového monitoringu.

 

 

Technické požadavky instalace solárních systémů na bytové a administrativní objekty:

Nestíněná plocha pro instalaci solárních kolektorů. U sedlových střech je další podmínkou jižní orientace střechy
Objektová předávací stanice
Prostor pro vybudování strojovny, tzn. instalaci akumulačních nádrží, výměníků a řídících prvků systému
Statické parametry objektu pro instalaci solárního systému, případně realizaci potřebných stavebních úprav nutných k realizaci instalace

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte:

Zdeněk Pravda    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Solární ohřev vody na klíč Orientační cena
Ohřev vody bytového domu od 35.000,- Kč vč DPH / bytová jednotka
 
 

Mám zájem
Kontakt na mě
Poznámka/dotaz

Uděluji souhlas v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Odeslat